שאלות נפוצות

אנחנו יודעים שיש לכם שאלות בנוגע לשירות שלנו. בשביל זה הקמנו את העמוד הזה ואם זה לא מספיק, אתם מוזמנים לכתוב לנו או פשוט להתקשר.

ניקוי ספות

בוודאי. כמעט כל סוגי הכתמים ניתנים להסרה, וזה תלוי בציוד, בחומרים ובאיכות איש המקצוע שיגיע אליכם הביתה. מכונות היניקה והזרקה שלנו הן עוצמתיות ביותר ויכולות לרענן כל סוג של ספה, לעתים במצבים רעים ומוזנחים מאוד.

כן. כל החומרים בהם אנחנו משתמשים בטוחים לילדים, בעלי חיים וכמובן מבוגרים. החומרים שלנו ידידותיים לסביבה ולא משאירים ענן או שאריות כימיקליות מסוכנות לאחר הניקוי. אתם נשארים רק עם הריח והתחושה הרעננה…

בין שעה וחצי למספר שעות, תלוי בסוג הריפוד ובמצב שלה. אנחנו ננחה אתכם איך להתנהל עם הספה ומה לעשות אחרי שהניקוי מסתיים כדי שתוכלו לחזור בהקדם האפשרי להנות מספה נקייה ויפה. 

ניקוי שטיחי אזור

באמצעות שיטות עבודה מדויקות ומותאמות לכל סוג שטיח ושטיח לאורך השנים. יש צורך בחומר מסוים וגישה מסוימת לשטיח פרסי שנעשה בעבודת יד, לעומת שטיח סינטתי ממכונה. במקרים של שטיחים סינטתיים, אנחנו נוהגים לנקות במקום, ובמקרים של שטיחי עבודת יד, אנחנו אוספים אותם בצורה מוקפדת וזהירה ומעבירים אותם תהליך ניקוי יסודי במפעל שלנו. בכל מקרה, התוצאה נהדרת, רעננה ונקייה. 

תלוי בסוג השטיח ומצבו בזמן בו נלקח לניקוי. בכל מקרה, אנחנו מחזירים את השטיח אליכם עד 7 ימי עסקים.

ידוע שחתולים וכלבים אוהבים להשאיר סימונים בכל מקום ואין סיבה שהשטיח שלכם יהיה שונה. למרבה המזל, אנחנו יודעים איך להעלים את הכתמים האלו ולהחזיר לכם שטיח שגם נראה וגם מריח רענן.

ניקוי מזרונים

בין 30 דקות לשעה, תלוי בלכלוך המצוי על המזרון ובמצבו הכללי. לאחר מכן, ייקח למזרון מספר שעות נוספות להתייבש עד שתוכלו לחזור להשתמש בו. 

הניקוי שאנחנו מציעים עוזר להתמודד גם עם הבעיה המציקה הזו. מכונת היניקה והחומרים המיוחדים בהם אנחנו משתמשים נפטרים מהלכלוך ומהפרעושים, אם התמזל מזלם להיות באזור. בצורה הזו אתם גם מקבלים מזרון נקי מפרעושים וגם נמנעים מלהשתמש בחומרי הדברה רעילים עבור הפרעושים.

ההמלצה היא לנקות ניקוי יסודי ומקצועי לפחות פעם בשנה. במקרה ויש לכם חיות מחמד או בני בית עם אסתמה, מומלץ לנקות מדי כמה חודשים. בכל מקרה, הניקוי מוסיף חיים למזרון בכך שהוא מסלק לכלוך ומונע ממנו להתגבש סביב הסיבים ולקצר את חיי המזרון. 

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

כמו כל דבר בחיים, זה תלוי. בגודל, במצב השטיח ובעוד פרמטרים שצריך לבחון במקום עצמו. אבל באופן עקרוני, מדובר על בין שעתיים למספר שעות, כאשר אחרי סיום תהליך הניקוי על כל שלביו, השטיח צריך להתייבש לחלוטין, מה שלוקח מספר שעות. 

אנחנו משתמשים רק בחומרים אקולוגיים וביולוגיים שמבטיחים מצד אחד ניקיון יסודי ומקיף, ומצד שני שמירה על בטיחות יושבי הבית. בניגוד לפעם, כיום אפשר לנקות שטיח בצורה יסודית ולהחזיר לו את המרקם הרך, את הריח הרענן, ואת הנראות הנקייה, גם בלי לשפוך הרים של כימיקלים. נקי ובטוח, זה המוטו שלנו.

אנחנו יכולים להגיע תוך יומיים מזמן הקריאה ומנסים למצוא את הזמן שהכי נוח למי שיחכה לנו. 

צור קשר

אנו תמיד זמינים כדי לעזור לך. בין אם זו בעיית תמיכה, שאלה לגבי מוצר שלנו, או כל שאלה אחרת, אנחנו כאן כדי להשיב לבקשתך.

ליצירת קשר לחצו כאן >