ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחי אזור, עבודת יד, אוריינטלים, פרסיים ועוד

להחזיר לשטיח שלכם את היופי מפעם

שטיחים הם פריט נהדר לבית – שטיח יפה באמת הופך את החדר ליותר מסתם חדר ודפוס מעניין ולא שגרתי יכול לתת חיים גם לחדר הפשוט ביותר. אבל ככל שהזמן עובר, כל שטיח מאבד מהיופי שהיה לו לטובת כתמים, קצוות לא שווים, ריח לא נעים ומראה כללי מסמורטט ולא מרשים בעליל.

פה אנחנו והמומחיות שלנו בניקיון כל סוגי השטיחים הקיימים נכנסים לפעולה.

ניקוי שטיחים – רק עבודה מיומנת וניסיון

בין אם השטיח שלכם הוא שטיח עבודת יד פרסי שהגיע בירושה מהדודה, או שטיח סינטתי שקניתם באתר בחו"ל, כדי לנקות אותו כמו שצריך ובאותו זמן לשמור על האחידות והמראה הכולל, בנראות ובמרקם שלו, דרושים מומחיות וניסיון רב. לאורך שנים, למדנו וחקרנו כל סוג שטיח הקיים בשוק, ומצאנו את הדרכים, האמצעים והחומרים המתאימים כדי להגיע לתוצאות מעולות – ולשמור על השטיח שלכם בחיים לאורך זמן.

שירותי ניקוי שטיחי האזור שלנו מסוגלים לחדש את חיי השטיח שלכם, להעלים כל סוג כתם (כולל כתמי שתן של בעלי חיים), להעלים ריחות לא נעימים, ולהחזיר את הקלאסה והמראה של השטיח שפעם אהבתם להסתכל עליו כשעברתם לידו בבית.

תהליך עבודה שלא משאיר מקום לספק או ללכלוך

בחלק מהמקרים, נוכל לנקות את השטיח שלכם ישר במקום. במקרים אחרים נגלגל את השטיח בצורה שתשמור על הצורה שלו, ונעביר אותו למפעל שלנו לתהליך ניקוי מאסיבי ויסודי, אותו פיתחנו לאורך השנים.

שלבי העבודה –

בחינה קפדנית של השטיח ומצבו לפני בחירת שיטת הניקוי והחומרים המתאימים לשטיח הספציפי.

– ניעור והוצאת אבק באמצעות מכונה מיוחדת, על מנת שכל הלכלוך הדבוק בין סיבי השטיח ייצא לפני שימוש במים וחומרי ניקוי אחרים.

– ניקוי השטיח באמצעות החומרים המותאמים אליו. בהתאם למצב השטיח, ההיסטוריה שלו והחומרים המרכיבים אותו, אנחנו נבחר בשיטת הניקוי הנכונה והמתאימה.

– ייבוש השטיח באמצעות תנורים או מאווררים מקצועיים.

בדיקה נוספת ונגיעות אחרונות בשטיח לאחר שלבי העבודה הכבדים יותר. אנחנו עוברים על השטיח, אזור אחרי אזור ומוודאים שתהליך הניקוי הושלם בהצלחה.  

תיקון שטיחים

בין אם השטיח שלכם הוא פריט משפחתי יקר ערך, או שטיח יפה שקניתם בטיול האחרון בטורקיה, אנחנו יכולים לתקן, לסדר ולשחזר אותו לצורתו הראשונית ולמראה היפה והשלם שפעם היה לו.

באמצעות תהליך יסודי ומקיף, אנחנו עובדים חלק אחרי חלק בשטיח ומשחזרים את חלקיו השונים שהתבלו וניזוקו בחלוף הזמן. תיקון שטיחים מקצועי הוא מקצוע ואמנות כאחד, הדורש תשומת לב, ציוד מקצועי, וחיבה לתחום. לנו יש את כל אלו ויותר – אחרי סקירה קצרה של השטיח נוכל לומר לכם מה ניתן לעשות וכמה זה יעלה. 

אנחנו מבטיחים שתהיו מרוצים מהתוצאות. 

מה אתם מקבלים

  • שטיח שנראה כמו פעם, לפני שאנשים, חיות ושאריות לכלוך הסתירו את היופי הטבעי שלו
  • שטיח עם ריח רענן ונקי
  • שירות מיומן ומנוסה שיקפיד לנקות את השטיח האהוב שלכם בלי לפגוע בו
  • שימוש בחומרי ניקוי אורגניים וביולוגיים בלבד על מנת לשמור על השטיח ועל הבטיחות של בני הבית

סוגי השטיחים שאנחנו מנקים

בפועל, אנחנו מוצאים פתרונות ייחודיים לכל סוג שטיח, לא משנה באיזה מצב. בין השטיחים בהם אנחנו מטפלים נמצאים:

שטיחים פרסיים, שטיחים סיניים, שטיחים אוריינטליים, שטיחי שאגי, שטיחים טורקיים, שטיחי קילים, שטיחי משי, שטיחים בעבודת יד, שטיחים בעבודת מכונה, סינטתיים, שטיחי חבל, ועוד ועוד…

רוצה ספה נקייה באמת?

התקשר אלינו עכשיו ל- 052-4839474 או מלא את הטופס בקצר בעמוד צור קשר