ניקוי ספות

זה הזמן לרענן את הסלון, ולקבל בחזרה את פינת הגן עדן ביתית שלכם…

רוצים לקבל בחזרה את הסלון שלכם?

בהתחלה, הסלון שלכם היה פינת גן עדן. באמצע שבוע אחרי שחזרתם מהעבודה או בסופ"ש כשרציתם להתפרק על הספה, פשוט נחתתם עליה ומיד הייתם ב"בית". אבל ככל שהזמן עבר, והחיים המשיכו, הספה שלכם צברה כתמים, ריחות, פירורים ושאר צרות שגרמו לה לאבד את הרכות שלה, את המראה שלה והכי חשוב – את התחושה הטובה שהייתה לכם ברגע שהתיישבתם.

אנחנו מציעים פתרון מקיף ויסודי ולבעיה הזאת.

הפתרון שלנו לספה נקייה

באמצעות שירות ניקוי הספות המקצועי שלנו, תוכלו לקבל את הסלון ואת התחושה של הספה שלכם בחזרה. אנחנו מציעים שירותי ניקוי ספות, כיסאות, כורסאות מכל סוגי הכיסוי (כולל עור) אצלכם, על המקום.

בתוך מספר שעות, הסלון שלכם ייראה, ירגיש ויריח אחר לגמרי.

העובדים שלנו יגיעו אליכם ויבחנו לעומק את הספה או הספות – הסוג, הכתמים, הריחות, ההיסטוריה של הפריט ועוד, ורק אז יפנו למלאכת הניקיון. באמצעות ציוד מתקדם וחומרי ניקיון ביולוגיים ובטיחותיים, הם יזיזו את הספה משאר הריהוט, יזיזו את הכריות ויתחילו להחזיר את הצבע, המרקם והאלגנטיות של הספה שלכם.

תהליך עבודה שלא מחמיץ שום דבר

תהליך העבודה שלנו מתבצע בצורה מדודה ויסודית – אנחנו בוחנים את חומר הניקוי והציוד המתאים על חלק קטן של הספה, ורק אחרי שוידאנו שזה עושה את העבודה, אנחנו מריצים את התהליך על כל הספה, בלי להחמיץ אף חלק.

אנשים מגיעים אלינו מיואשים, או אחרי שכבר שקלו לזרוק את הספה ולרכוש חדשה, ואנחנו תמיד אומרים להם שייתנו לנו לבדוק, לנסות ולהראות להם שיש דרך אחרת – כמעט כל ספה אפשר להציל ולהחזיר למראה כמעט חדש!

התוצאה הסופית חוזרת על עצמה שוב ושוב, לקוח אחרי לקוח – ספה רעננה, נקייה ומצוחצחת, שמריחה טוב ונראית נהדר. 

אחרי מספר שעות של תהליך ייבוש, תוכלו לחזור ולשבת בסלון שלכם, לארח אנשים בכיף ולהנות מהריהוט שלכם בצורה ובנראות המקורית שלו. 

ניקוי ספות לאחר שריפה

ניקוי לאחר שריפה דורש ידע וניסיון מקצועי. זה נכון גם ביחס לניקוי הספה והכיסאות שלכם לאחר שריפה. באמצעות ציוד מותאם, וחומרי ניקוי אפקטיביים אך בטוחים, נוכל לעזור לכם לחזור על הרגליים ולקבל בחזרה את הספה או את הכיסאות האהובים שלכם.

ניקוי ספות וכיסאות עור

רהיטים עם כיסוי עור דורשים תשומת לב וניסיון כדי לטפל בהם כהלכה, בלי לגרום נזקים נוספים למרקם או לצבע של הפריט. באמצעות חומרי ניקיון ייחודיים, ותהליך עדין אך אפקטיבי, נוכל לשחזר את מראה העור הראשוני כמעט במלואו ולהאריך את חיי העור במידה משמעותית. 

מה אתם מקבלים

  • את הסלון שלכם בחזרה, עם שפה נקייה ומצוחצחת באמצע
  • סלון בטוח ובריא יותר, בלי הלכלוף שהצטבר בתוך הספה ובין הכריות
  • ניקיון אקולוגי וביולוגי שלא משאיר כימיקלים אחריו
  • סלון נקי בו אפשר לארח אנשים או סתם לשבת בכיף, על ספה רעננה שמריחה כמו בימים הראשונים שקניתם אותה

רוצה ספה נקייה באמת?

התקשר אלינו עכשיו ל- 052-4839474 או מלא את הטופס בקצר בעמוד צור קשר