אודותינו

שלום, שמי תומר, ואני בעל 10 שנות ניסיון בניקוי ספות, שטיחים ומזרנים. למדתי את התחום לעומק לפני שהתחלתי ולאורך השנים פיתחתי את השיטות והדרכים לעבודה נכונה ומקצועית, אותן העברתי לעובדים שלי.

אנחנו מציעים שירותי ניקוי ספות, כורסאות וכיסאות מכל סוגי הבד וניקוי מזרנים מכל הסוגים. בנוסף, אנחנו מציעים שירותי ניקוי ותיקון שטיחי אזור (שטיחים פרסיים, עבודת יד) ושטיחים מקיר לקיר.

אחד הדברים שלמדתי בשנים בהן אני עוסק בניקוי ספות הוא שגם ספה ישנה יכולה להיראות כמו חדשה אחרי ניקיון יסודי, וגם שטיח עם כתמים יכול לחזור להיות כמו תכשיט בסלון עם קצת מאמץ. אז אם אנשים עושים פרצוף לפני שהם מתיישבים אצלכם בסלון, או שנמאס לכם מהכתמים הקבועים והריח ישנה – זה הזמן לשדרג את הסלון ולתת לריהוט שלכם מראה צעיר.

אנחנו משתמשים רק בחומרי ניקוי מקצועיים ואיכותיים, שיבטיחו שהניקיון יראה מושלם וישמור על איכות הריפוד. הציוד שלנו הוא מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום הניקיון.

אזור השירות שלנו הוא במרכז הארץ וצפונה, כולל אזור השפלה, השרון וירושלים.

מרגישה ברת מזל שבחרתי בהם! תקתקו עבודה בזריזות יעילות וים אדיבות! חבר׳ה מקסימים שמשאירים את הבית מבריק! ממליצה בחום!

כבר חשבנו להחליף את הספה. הגיע בחור מקצועי ואדיב ותוך שעתיים ניקה את הספות והחזיר אותן למצב כמו חדשות! כל הכבוד. תודה רבה על שירות אמין ואיכותי!

כמעט התייאשתי וחיפשתי כבר סלון חדש עד שתומר הגיע ועשה לנו פלאים , מקצוען אמיתי עשה לנו סלון חדש ! לא ציפיתי לתוצאה כזאת מושלמת. תודה רבה ! מומלץ בחום:)